آماده سازی آنزیم

H&Z Industry یک تولید کننده بزرگ قابل اعتماد و حرفه ای برای تهیه آنزیم است. شرکت ما تحقیق و توسعه ، تولید و فروش را با هم ادغام می کند. این شرکت در سال 1994 تاسیس شد و سال 2008 تأسیس شد. 2 بخش بین المللی تأسیس شده است. ارتباط همکاری با آزمایشگاه دانشگاه شاندونگ برای پاسخگویی به نیازهای مشتری برای ثبات محصول و تقاضای عمیق مشتری برای توسعه محصول.

آماده سازی آنزیم ما به پانکراتین ، Î ± -گالاکتوزیداز ، βگالاکتوزیداز ، لیزوزیم ، لیپاز ، بروملین مراجعه می کند. با توجه به نیاز مشتری ، ما همچنین می توانیم انواع آماده سازی آنزیم را برای محصولات حرفه ای و خدمات فنی سفارشی کنیم. با پیشرفت بیش از بیست سال ، صنعت H&Z مجموعه ای از آنزیم ها با موفقیت تولید شده است ، که به طور گسترده در دارو ، خوراک ، دم ، پخت ، عصاره گیاه ، چرم ، الکل ، منسوجات و غیره استفاده می شود.

با توجه به خدمات متبحرانه ما به مشتریان ، محصولات با کیفیت بالا ، قیمت رقابتی و تیم استعدادیابی حرفه ای ، صنعت H&Z توسعه سریع را تجربه کرد ، از یک کارخانه کوچک اصلی به یک خریدار یک طرفه و ارائه دهنده خدمات برای بسیاری از مشتریان در سراسر جهان تبدیل شد. همکاری استراتژیک با بسیاری از شرکت های داخلی و بین المللی. سازمان کارخانه آماده سازی آنزیم ما توسط ISO ، KOSHER و HALAL ثبت شده است. اکنون آماده سازی آنزیم ما را می توان در ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، کانادا ، ژاپن ، استرالیا و غیره یافت.
H&Z INDUSTRY CO.، LTD در سال 1994 تاسیس شده است. صنعت H&Z و شعب ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان {کلید واژه} در چین سالانه هزاران تن محصولات برتر را عرضه می کنند. مطمئن باشید که می توانید آماده سازی آنزیم را از ما بخرید. H&Z Industry Co. ، Ltd. از کارخانه کوچک اولیه تا خریدار یک طرفه و ارائه دهنده خدمات ، به پیشرفت سریع دست یافته است. مناسب برای بسیاری از مشتریان در سراسر جهان. خوش آمدید از دوستان و مشتریان از خانه و خارج از کشور برای بازدید از کارخانه ما و همکاری با ما ، امیدواریم که بتوانیم دو برنده شویم.