مواد شیمیایی دارویی

صنعت H&Z یک تولید کننده قابل اعتماد و حرفه ای برای مواد شیمیایی دارویی است. شرکت ما تحقیق و توسعه ، تولید و فروش را با هم ادغام می کند. این شرکت در سال 1994 تاسیس شد و 2008.2 بخش بین المللی تاسیس شده است. به عنوان تامین کننده حرفه ای مواد شیمیایی دارویی ، صنعت H & Z ارتباط همکاری با آزمایشگاه دانشگاه شاندونگ برای پاسخگویی به نیازهای مشتری برای ثبات محصول و تقاضای عمیق مشتری برای توسعه محصول.


مواد شیمیایی دارویی ما به API ها و Inemediate ها مراجعه می کنند ، محصولات اصلی مواد شیمیایی دارویی ما عبارتند از Dexpanthenol ، Indole ، Paclitaxel ، Docetaxel. ما تامین کننده حرفه ای برای واسطه پاکلیتاکسل در چین هستیم ، واسطه های ضد سرطان در چین را از تولید کننده معروف H&Z Industry Co خریداری کنید ، آموزشی ویبولیتین


در طول سالها ، به دلیل خدمات متبحرانه ما به مشتریان ، محصولات با کیفیت بالا ، قیمت رقابتی و تیم استعدادهای حرفه ای ، صنعت H&Z توسعه سریع را تجربه کرد ، از یک کارخانه کوچک اصلی به یک خریدار یک طرفه و ارائه دهنده خدمات برای بسیاری از مشتریان در سراسر کشور تبدیل شد. world.bu ساخت یک همکاری استراتژیک با بسیاری از شرکت های داخلی و بین المللی. سازمان کارخانه ما توسط ISO ، ثبت GMP تأیید شده است. اکنون مواد شیمیایی دارویی ما را می توان در ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، کانادا ، ژاپن ، استرالیا ، دبی و غیره یافت.
H&Z INDUSTRY CO.، LTD در سال 1994 تاسیس شده است. صنعت H&Z و شعب ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان {کلید واژه} در چین سالانه هزاران تن محصولات برتر را عرضه می کنند. مطمئن باشید که می توانید مواد شیمیایی دارویی را از ما بخرید. H&Z Industry Co. ، Ltd. از کارخانه کوچک اولیه تا خریدار یک طرفه و ارائه دهنده خدمات ، به پیشرفت سریع دست یافته است. مناسب برای بسیاری از مشتریان در سراسر جهان. خوش آمدید از دوستان و مشتریان از خانه و خارج از کشور برای بازدید از کارخانه ما و همکاری با ما ، امیدواریم که بتوانیم دو برنده شویم.