مواد شیمیایی خوب

H&Z Industry یک تولید کننده قابل اعتماد و حرفه ای برای تولید مواد شیمیایی خوب است. شرکت ما تحقیق و توسعه ، تولید و فروش را با هم ادغام می کند. این شرکت در سال 1994 تأسیس شد و 2008.2 بخش بین المللی تاسیس شده است. به عنوان تامین کننده حرفه ای مواد شیمیایی خوب ، صنعت H & Z صنعت ارتباط همکاری با آزمایشگاه دانشگاه شاندونگ برای پاسخگویی به نیازهای مشتری برای ثبات محصول و تقاضای عمیق مشتری برای توسعه محصول.

محصولات اصلی مواد شیمیایی خوب و خوب H&Z شامل سری Succinic Acid ، Anthraquinone ، Diethyl Azelate ، سری EDTA است. ما تامین کننده حرفه ای مواد شیمیایی خوب در چین هستیم. مواد شیمیایی خوب ما را می توان برای کاربردهای آرایشی ، رنگهای متوسط ​​، دارویی متوسط ​​و صنعتی استفاده کرد.

در طول سالها ، با توجه به خدمات متبحر ما به مشتریان ، محصولات با کیفیت بالا ، قیمت رقابتی و تیم استعدادهای حرفه ای ، صنعت H&Z توسعه سریع را تجربه کرده است ، و ارائه دهنده خدمات برای بسیاری از مشتریان در سراسر جهان ، یک همکاری استراتژیک با بسیاری از شرکت های داخلی و بین المللی ایجاد کرده است . سازمان کارخانه ما توسط ISO ، ثبت GMP تأیید شده است. اکنون مواد شیمیایی خوب را می توان در ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، کانادا ، ژاپن ، استرالیا ، دبی و غیره یافت.
H&Z INDUSTRY CO.، LTD در سال 1994 تاسیس شده است. صنعت H&Z و شعب ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان {کلید واژه} در چین سالانه هزاران تن محصولات برتر را عرضه می کنند. مطمئن باشید که می توانید مواد شیمیایی خوب را از ما بخرید. H&Z Industry Co. ، Ltd. از کارخانه کوچک اولیه تا خریدار یک طرفه و ارائه دهنده خدمات ، به پیشرفت سریع دست یافته است. مناسب برای بسیاری از مشتریان در سراسر جهان. خوش آمدید از دوستان و مشتریان از خانه و خارج از کشور برای بازدید از کارخانه ما و همکاری با ما ، امیدواریم که بتوانیم دو برنده شویم.