مواد افزودنی خوراکی و خوراکی

H&Z Industry یک تولید کننده قابل اعتماد و حرفه ای برای افزودنی های خوراکی و خوراکی است. شرکت ما تحقیق و توسعه ، تولید و فروش را با هم ادغام می کند. این شرکت در سال 1994 تاسیس شد و سال 2008 تأسیس شد. 2 بخش بین المللی تاسیس شده است. صنعت H&Z برای پاسخگویی به نیازهای مشتری برای ثبات محصول و تقاضای عمیق مصرف کننده برای توسعه محصول ، با آزمایشگاه دانشگاه شاندونگ ارتباط همکاری برقرار کرده است.


هدف ما تولید و تولید مواد غذایی عالی ، ایمن و سالم ، عالی است. افزودنی های غذایی و خوراکی ما به حفظ ، ضد انعقاد ، طعم دهنده ، شیرین سازی و تقویت مواد غذایی اشاره دارد.


در طول سالها ، با توجه به خدمات متبحر ما به مشتریان ، محصولات با کیفیت بالا ، قیمت رقابتی و تیم استعدادهای حرفه ای ، صنعت H&Z توسعه سریع را تجربه کرد ، از یک کارخانه کوچک اصلی به یک خریدار یک طرفه و ارائه دهنده خدمات برای بسیاری از مشتریان در سراسر کشور تبدیل شد. جهان. گیاه ما توسط ISO ، HACCP ، KOSHER ، HALAL ثبت شده است. اکنون مواد افزودنی مواد غذایی و خوراکی ما را می توان در ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، کانادا ، ژاپن ، استرالیا ، دبی و غیره یافت.
H&Z INDUSTRY CO.، LTD در سال 1994 تاسیس شده است. صنعت H&Z و شعب ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان {کلید واژه} در چین سالانه هزاران تن محصولات برتر را عرضه می کنند. مطمئن باشید که می توانید مواد افزودنی خوراکی و خوراکی را از ما بخرید. H&Z Industry Co. ، Ltd. از کارخانه کوچک اولیه تا خریدار یک طرفه و ارائه دهنده خدمات ، به پیشرفت سریع دست یافته است. مناسب برای بسیاری از مشتریان در سراسر جهان. خوش آمدید از دوستان و مشتریان از خانه و خارج از کشور برای بازدید از کارخانه ما و همکاری با ما ، امیدواریم که بتوانیم دو برنده شویم.