عصاره های گیاهی و عصاره های گیاهی

صنعت H&Z یک تولید کننده قابل اعتماد و حرفه ای برای عصاره های گیاهی و عصاره های گیاهی است. شرکت ما تحقیق و توسعه ، تولید و فروش را با هم ادغام می کند. این شرکت در سال 1994 تاسیس شد و بخش بین المللی 2 را تأسیس کرده است. همانطور که گیاهان عصاره گیاهان و عصاره های گیاهی حرفه ای است برای پاسخگویی به نیازهای مشتری برای ثبات محصول و تقاضای عمیق مصرف کننده برای توسعه محصول ، با آزمایشگاه دانشگاه شاندونگ ارتباط همکاری برقرار کرد.

عصاره های گیاهی و عصاره های گیاهی بر پایه گیاهان طبیعی به عنوان مواد اولیه اصلی تولید می شوند. ما عصاره های طبیعی ، رنگدانه های طبیعی ، مواد طعم دهنده طبیعی را تولید و تولید می کنیم. اکنون محصولات اصلی عصاره های گیاهی با خلوص بالا ، از جمله عصاره اپیمدیوم ، روتین ، عصاره چای سبز ، عصاره هسته انگور ، کورکومین ، 5-HTP. کوئرستین ، آستاگزانتین ، رسوراترول. عصاره گیاه ما را می توان برای داروسازی ، محصولات بهداشتی (مکمل های غذایی) ، مواد آرایشی ، مواد افزودنی خوراک و سایر زمینه ها استفاده کرد.

با توجه به خدمات متبحر ما به مشتریان ، محصولات با کیفیت بالا ، قیمت رقابتی و تیم استعدادیابی حرفه ای ، صنعت H&Z توسعه سریع را تحقق بخشید. ما رابطه بین گیاهان و سلامت انسان را کشف می کنیم. با کمک فن آوری مدرن استخراج گیاه و سیستم پیشرفته مدیریت کیفیت ، ما مواد اولیه طبیعی با کیفیت بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهیم تا سرزندگی طبیعت بتواند سلامت و آینده را برای مردم به ارمغان بیاورد. عصاره گیاه ما همچنین از ISO ، KOSHER و HALAL تأیید شد ، در ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، کانادا ، ژاپن ، استرالیا و غیره مشهور باشید
H&Z INDUSTRY CO.، LTD در سال 1994 تاسیس شده است. صنعت H&Z و شعب ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان {کلید واژه} در چین سالانه هزاران تن محصولات برتر را عرضه می کنند. مطمئن باشید که می توانید عصاره های گیاهی و عصاره های گیاهی را از ما بخرید. H&Z Industry Co. ، Ltd. از کارخانه کوچک اولیه تا خریدار یک طرفه و ارائه دهنده خدمات ، به پیشرفت سریع دست یافته است. مناسب برای بسیاری از مشتریان در سراسر جهان. خوش آمدید از دوستان و مشتریان از خانه و خارج از کشور برای بازدید از کارخانه ما و همکاری با ما ، امیدواریم که بتوانیم دو برنده شویم.