10 روند برتر در بازار عصاره های گیاهی در سال 2021 ، تحت تأثیر اپیدمی

- 2021-03-30-

تا پایان سال 2020 چکمه های بیماری همه گیر هنوز سقوط نکرده اند و قوهای سیاه هنوز در آسمان پرواز می کنند. در چنین "ساعتی تاریک" ، جهان دچار رکود اقتصادی شدید و افت تجارت جهانی است. اولویت اول برای همه کشورهای جهان تأمین امنیت غذایی و امنیت ذخیره مواد غذایی است. این چه تاثیری در صنعت تغذیه و بهداشت دارد؟ روند آینده صنعت چگونه است؟ نوسانات نامشخص چیست؟

در 17 دسامبر ، "پانزدهمین مجمع نوآوری و توسعه عصاره های طبیعی و مجمع توسعه صنایع مواد اولیه طبیعی" با حمایت مالی اتاق بازرگانی چین برای واردکنندگان و صادرکنندگان داروها و محصولات بهداشتی در نمایشگاه CPHI در نمایشگاه بین المللی جدید شانگهای برگزار شد. در این جلسه ، اتاق تجارت و صادرات دارو و محصولات بهداشتی چینی در اتاق بازرگانی صادرات و صادرات گیاهان گیاهی ، مدیر شعبه عصاره های گیاهی آقای چنگ ون ژانگ شیوع "تأثیر تاج جدید بر بازار مکمل های غذایی" را به اشتراک گذاشت ، تفسیر عمیق شیوع ، مکمل های غذایی و عصاره های گیاهی روند توسعه بازار ، اجازه دهید آن را در آینده توسعه صنعت تغذیه و سلامت پر از اعتماد به نفس است.

01. بهبود اقتصادی هنوز فاصله زیادی دارد ، اما صنعت مکمل های غذایی روند را پشت سر می گذارد

پس از همه گیر شدن ، مدت زمان طولانی اقتصاد به حالت عادی نخواهد رسید. یعنی در شرایط فعلی هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم بدون واکسن یا واکسیناسیون گسترده به جایی که قبل از همه گیری بوده ایم برگردیم. این بدترین انتخاب ممکن است که با آن روبرو شویم. این بدان معناست که ما دچار یک بحران بزرگ خواهیم شد که بهبود آن مدتها به طول می انجامد.

این مدل اقتصادی چه تغییراتی در ما ایجاد می کند؟

1) اول ، حمایت از تجارت و جنگهای تجاری برای مدت طولانی عادی خواهد بود.

2) افراد کمتر به تعطیلات خارج از کشور تمایل دارند و کمتر در نمایشگاه ها و کنفرانس های بین المللی شرکت می کنند. مفهوم دهکده جهانی برای مدت طولانی فراموش خواهد شد.

3) سیاست های امدادی و صدور ارز غرقابی که باید اتخاذ شود ، تأثیر نامشخص زیادی بر روند اقتصادی پس از همه گیری خواهد داشت.

4) توسعه بیش از حد اینترنت ، ناشی از کار در خانه و شیوع بیماری ، رفتار افراد را تغییر خواهد داد.

اما برای صنعت مکمل های غذایی ، این اپیدمی روند صعودی را دنبال کرده است. به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، در ابتدای اپیدمی ، بازدید از سایت های رسانه ای اصلی مانند توییتر و Reddit برای محصولات تقویت کننده سیستم ایمنی 4.4 برابر ، بازدید از محصولات ضد التهاب 2.8 برابر ، بازدید از محصولات میوه گل 16.6 افزایش یافته است بار ، بازدید از اکیناسه 9.4 بار و بازدید از ویتامین C و D بیش از 3 برابر شده است. در این نوع ترافیک ، ایالات متحده در ماه مارس مواد معدنی ویتامین ، اسیدهای آمینه ، آنزیم های گوارشی ، مکمل های غذایی و سایر محصولات را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

02. انتظار می رود که بازار جهانی با سرعت رشد عصاره های گیاهی در آینده 16.5 درصد رشد کند

بازار جهانی عصاره های گیاهی در سال 2019 به 23.7 میلیارد یوان رسیده و انتظار می رود در سال 2025 به 59.4 میلیارد یوان برسد ، با نرخ رشد مرکب 16.5٪ از 2019 تا 2025. توسعه فیتوشیمی در دهه گذشته متوسط ​​رشد جهانی در حدود 5 ٪ ، به عنوان نگرانی مردم در مورد اثرات افزودنی مصنوعی ، داروهای گیاهی ، عصاره گیاهی برای افزایش درک از مزایای سلامتی ، و فعالیت های تحقیق و توسعه عصاره های گیاهی رشد و محبوبیت غذاهای راحت ، صنایع غذایی و آشامیدنی همچنین تقاضای رو به رشد عصاره های گیاهی است. بنابراین ، بازار عصاره های گیاهی در آینده به سرعت رشد خواهد کرد.

با وجود رشد سریع در منطقه آسیا و اقیانوسیه ، اندازه بازار ایالات متحده ، زنگوله ای برای بازار کاشت جهانی ، همچنان بزرگ است. طبق NBJ ، فروش کل مکمل های غذایی گیاهی در ایالات متحده در سال 2019 به 9.602 میلیارد دلار رسیده است ، که 750 میلیون دلار بیشتر از 2018 هزینه کرده و 8.6 درصد از 2018 افزایش یافته است. از سال 2000 ، بازار ایالات متحده رشد منفی را فقط در سال های 2003 و 2010 تجربه کرده است. روند کلی در حال رشد است ، با افزایش حدود 5 درصدی ، و انتظار می رود نرخ رشد در سال 2020 بیش از 10 درصد باشد.